אודותינו

קצת על ענף הראונדנט

ענף הראונדנט נולד בארה"ב בשנת 1989 ומאז חווה ירידות ועליות בהתפתחותו. המשחק מתנהל בין שתי קבוצות כשהרשת העגולה נמצאת ביניהן וסביבה המשחק מתנהל. כללי המשחק מזכירים את ענף הכדורעף ונולדו בהשראתו.


הסיפור שלנו

אנחנו ניר נמרוד וזיו. שלושה חברים, לוחמים משוחררים המתחילים את דרכם בעולם הגדול. המפגש שלנו עם ענף הראונדנט היה מקרי בהחלט אך עוצמתי מאוד. מהרגע שנחפשנו לראונדנט הלכה וגברה בנו התחושה ש- "הדבר הזה תפור על החברה שלנו". בתחילת משבר הקורונה, בתוך ימים לא קלים בכלל לחברה הישראלית, עלה בנו הרעיון שזהו הזמן הכי נכון לעשות ולהקים משהו חדש, משהו מרענן שיפיץ טוב ושמחה בחברה שלנו. לא היה לנו ספק שהדבר הזה הולך להיות ה- ראונדנט. אז טיילנו ברחבי הארץ, למדנו את ענף הראונדנט ליסודו, שוחחנו עם אנשים מכלל החברה בארץ והגענו להחלטה להוליד פה בארץ את קקדור kakadur- קהילת הראונדנט הישראלית.


המטרה שלנו

המטרה שלנו בקקדור היא לחבר אנשים בחברה הישראלית דרך הספורט והטבע, ללמד ולמנף את ענף הראונדנט בישראל ופשוט- להפיץ טוב, שמחת חיים וכיף בכל פינה בחברה הישראלית שלנו.


החזון שלנו

"קקדור זו קהילה, פרצת דרך בחברה הישראלית המחברת את כולנו דרך הטבע, שמחת החיים והספורט. הרעיון המרכזי שמלווה אותנו לאורך כל הדרך הוא שינוי בחברה הישראלית. אנו
שואפים ליצור ביחד חברה מחוברת, מקבלת ומלאת שמחת חיים."

החזון שלנו בקקדור הוא קהילת ספורט ענקית, המשלבת את כלל המגדרים, המגזרים והגילאים בחברה הישראלית העוסקת בהפצת שמחה וכיף וכמובן קקדור כענף ספורט מפותח ומוביל במדינת ישראל.

 


כדי להגשים את החזון שלנו אנחנו פונים אליכם. קהילת הקקדור מזמינה את כולם להצטרף לקהילה שכל כולה הוא חברים, טבע, ספורט ושמחת חיים. כל מה שנותר הוא לקרוא לחברים והמשפחה, לצאת לטבע או להישאר בסלון ויאללה קקדור!

ובקיצור... ראונדנט בעברית = קקדור